Барса тащить проти Вільяреалу та вольова перемога Юве

25 сен 2019
     Каталонська Барселона перемагає на Камп Ноу у противостоянні з Вільяреалом. Голами відзначились Антуан Грізманн за допомоги Мессі а також Артур. Єдиний гол який напрацювали гості забив Санті Касорла під кінець першої половини зустрічі. Отже вітаємо Барселону з перемогою і рухаємось до наступного поєдинку який проходив в Серії А.
     У рамках 5 туру Серії А Брешія приймала Туринський Ювентус. Нагадаю що на полі ми не бачили ряд гравців зокрема і Кріштіану який пропускав цей матч через травму паху. Що до гри господарі поля почали дуже різко, створили декілька недезпечних моментів один з яких на 4й хвилині реалізував Доннарумма А. Правда це усе на що господарі спромоглись, 40 хвилина і Чансельйор Дж.  умудряється привести в свої ворота, а на 62 хвилині Пяніч виводить Турин вперед. По фінальному свистку Юве зберігає за собою другу позицію в чемпіонаті. Нагадаємо що лідерство зараз очолює Інтер який в неділю обіграв на виїзді Мілан 0-2.

Підписуйтесь на наші соц. мережі та будьте в курсі спортивних подій разом з нами.